Mark Ruffalo i Michael Mando dołączają do obsady "Spider-Man: Brand New Day"

Sony Pictures odsłoniło kolejne karty związane z produkcją Spider-Man: Brand New Day. Po wczorajszym teaserze nowego kostiumy Człowieka Pająka, przyszła kolei na potwierdzenie dwóch nowych członków obsady aktorskiej.

"Mecenas She-Hulk"

Jak informuje "The Hollywood Reporter", do obsady dołączają Mark Ruffalo, który ponownie wcieli się w Bruce’a Bannera/Hulka oraz Michael Mando, powracający jako Mac Gargan, znany również jako Skorpion.

Warto przypomnieć, że nazwiska obu aktorów krążyły w nieoficjalnych doniesieniach od dłuższego czasu, jednak według "The Hollywood Reporter", angaż Ruffalo został sfinalizowany dopiero po zatwierdzeniu finalnej wersji scenariusza. Natomiast, jeśli chodzi o Mando będzie to pierwsza od ośmiu lat okazja do rozwinięcia wątku Skorpiona, czyli postaci zaledwie zasygnalizowanej w Spider-Man: Homecoming.

W filmie powróci oczywiście Tom Holland w tytułowej roli, a Jon Bernthal po raz pierwszy oficjalnie przeniesie postać Punishera z seriali Marvela na wielki ekran MCU. Za reżyserię odpowiada Destin Daniel Cretton, a scenariusz przygotowali Chris McKenna i Erik Sommers.

Premiera filmu zaplanowana jest na 31 lipca 2026 roku.

Źródło: The Hollywood Reporter

0 0

Komentarze

0
Skomentuj jako pierwszy.