Say hello to my little friend ;>

Potrójna dawka zwiastunów 0

Pojawiły się nowe zwiastuny do filmów Zmierzchu, Revolutionary Road oraz Transportera 3

Twilight (Zmierzch USA: 2008-11-17 Polska: 2008-12-05

Film oparty na bestsellerowej powieści pióra Stephanie Meyer. Opowiada on historię Belli (Kristen Stewart), 17-letniej dziewczyny która wraz ze swoim ojcem przeprowadza się do małego miasteczka. Tam zakochuje się ona w tajemniczym koledze z klasy (Robert Pattinson), który okazuje się być wampirem.

Revolutionary Road USA: 2008-12-26 Polska: 2008-01-30

Film zrealizowany na podstawie książki Richarda Yatesa. April i Frank Wheeler to młode małżeństwo mieszkające z dwójką dzieci na przedmieściach Connecticut w połowie lat 50-tych. Oboje skutecznie maskują frustrację spowodowaną niemożnością spełnienia się zarówno w związku jak i karierze zawodowej. Frank ugrzązł w dobrze płatnej, ale nudnej pracy biurowej, gospodyni domowa, April, ciągle opłakuje stojącą kiedyś przed nią szansę na zrobienie kariery aktorskiej. Nie mogąc znieść przeciętności, jaka ich otacza, decydują się wyjechać do Francji, gdzie będą w stanie rozwijać swoją wrażliwość artystyczną wolni od konsumpcyjnych wymagań kapitalistycznej Ameryki. Kiedy jednak ich związek zamienia się w nieskończone pasmo sprzeczek, zazdrości i wzajemnych oskarżeń, ich podróż oraz marzenia o samospełnieniu stają w obliczu zagrożenia.

Transporter 3 USA: 2008-11-26 Polska: 2008-01-16

Jason Statham wciela się po raz trzeci w rolę Franka Martina. Tym razem przenosi się do Paryża, by kontynuować swoją pracę kuriera nie zadającego pytań.

Trailer Międzynarodowy (Francuski)

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…