Tonight is the night.

24. WFF rozpoczęty 0

Dziś rozpoczął się 24. Warszawski Festiwal Filmowy, o 21:00 festiwal otworzy Walc z Bashirem

Logo WFFLogo WFF

Od godziny 9:00 rozpoczął się Warszawski Festiwal Filmowy. Od tego czasu przez tydzień zostanie pokazanych ponad 100 filmów w 9 salach, w 2 kinach. Dziś o 21:00 w wielkiej sali w Multikinie, festiwal zostanie uroczyście otwarty, a to za sprawą hitowego filmu Walc z Bashirem.

Walc z BashiremWalc z Bashirem

Tym razem na festiwalu nie będziemy, niestety, jako dziennikarze, tylko jako zwykli widzowie, więc zobaczymy tylko 9 filmów. Staraliśmy się jednak wybierać te ciekawsze produkcje.

Wszystkich, którzy mogą się wybrać, na festiwal serdecznie zapraszamy! WFF to przede wszystkim świetne filmy, ale też cudowna atmosfera. Wszystkim, którzy nie mają możliwości w tym czasie dotrzeć do Warszawy, pozostawiamy nasze relacje.

Zapraszamy też do obejrzenia spotu festiwalu oraz przejrzenia pełnego programu.

PEŁNY PROGRAM WFF

Moją festiwalową przygodę rozpocznie dzieło Piękność. Film opowiada o dziewczynie, która cierpi z powodu swojej piękności. Równocześnie wzbudza ona dziką zazdrość u kobiet. Kiedy zaczyna się do niej zalecać chłopak jej najlepszej przyjaciółki, wywiązuje się kłótnia, która niszczy przyjaźń dziewcząt. Jest osamotniona i wyczerpana znoszeniem spojrzeń mężczyzn i zazdrości kobiet. Pewnego dnia zostaje zgwałcona przez jednego ze swoich prześladowców Sung-min, a z jego ust padają straszne słowa: „Zrobiłem to, bo jesteś taka piękna”. Dziewczyna wierzy, że to, co ją spotkało zawdzięcza swej urodzie. Zaczyna ją niszczyć…

PięknośćPiękność

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…