Jessica Biel na planie z Nicolasem Cage'em i Julianne Moore 0

Jessica Biel, odtwórczyni ról w takich filmach jak Elizabethtown, London, Stealth, Blade: Trinity czy Komórka, będziemy mogli zobaczyć na planie nowego filmu Lee Tamahori Next.

Zdjęcia do filmu na podstawie opowiadania Philipa K. Dick’s – The Golden Man, autora znanego wszystkim Raportu mniejszości, mają ruszyć pod koniec marca br.

Blade Trinity /WBBBlade Trinity /WBB

Jessica Biel zagra Liz, obiekt westchnień Nicolasa, filmowego Cris’a Johnson – mężczyzny, który posiada niezwykłe zdolności – widzi przyszłość oraz rezultaty ówczesnych wydarzeń. Ścigany przez FBI, które chce wykorzystać jego zdolności do zapobiegania atakom terrorystycznym, musi wybrać między bezpieczeństwem własnym i Liz, a dobrem świata.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Anita_Nowakowska

Dziękuję za wskazanie niezgodności – zostało poprawione.

O tym, że Biel zagra rolę Liz można przeczytać na www.hollywoodreporter.com (informacja z 23 lutego). Stąd także pochodzi krótki opis fabuły filmu.

amal

Troszkę czytałem K. Dick’a, więc wtrącam troszkę od siebie.

"The Golden Man" jest opowiadaniem o tytule "Złotoskóry" – a nie powieścią – z tomu "Ostatni Pan i Władca".
Wypadałoby też dopisac, że Julianne Moore – a nie Moor – zagra rolę agentki rządowej – Callie (W opowiadaniu jest Anita) Ferris. "Anita była jednym z najważniejszych koordynatorów rządowych, zajmowała bowiem stanowisko dyrektora Agencji Semantyki" oraz to Ona jest przedmiotem porządania Crisa.

Nie wiem, czy aż tak bardzo różni się scenariusz od oryginału, bowiem żadna Liz u K. Dick’a nie pojawiła się. A jeśli chodzi o Biel to nie mogłem znaleźć informacji by miała angaż do tego filmu. Kto ma tu rację ?!

Proszę czekać…