Madonna naucza jak Chrystus 0

Madonna stanęła w obronie jednej z atrakcji swoich obecnych występów, gdy pojawia się na scenie przymocowana do ogromnego lustrzanego krzyża.

Przebywająca w tournée artystka do tej pory szokowała publiczność na koncertach obscenicznym zachowaniem i przekleństwami. Za show z krzyżem w trakcie piosenki Live To Tell spotkała ją jednak ostra krytyka grup religijnych.

MadonnaMadonna

Madonna broni się podkreślając, że według niej sam Jezus nie poczułby się tym urażony. Dodaje, że teksty jej utworów są odbiciem nauk Chrystusa, a wszystko, co robi podczas trasy służy walce z epidemią AIDS w Afryce.

- To zależy od interpretacji odbiorcy – powiedziała gwiazda. – Jeśli ktoś chce być zszokowany, niech będzie. Nie sądzę, aby Jezus był na mnie wściekły, ponieważ moje przesłanie jest takie, jak jego nauki. Chcę pomóc uczynić świat lepszym miejscem. Chcę otworzyć ludziom oczy, aby zobaczyli, ile dookoła jest cierpienia. Chcę zwrócić uwagę na dzieci, umierające z powodu AIDS w Afryce.

Trwające obecnie tournée Amerykanki odbywa się w ramach promocji wydanej w listopadzie 2005 roku płyty Confessions On A Dancefloor.

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…