Say hello to my little friend ;>

Zdjęcia ze Star Treka 0

Studio Paramount Pictures rozrzuciło zdjęcia do filmu Star Trek po kilku największych serwisach filmowych w sieci!

Jest to jedenasty pełnometrażowy film inspirowany serialem z lat 60-tych o tym samym tytule. Nowy obraz opowiada o początkach kariery bohaterów kosmicznej załogi USS Enterprise, kiedy są oni uczniami Gwiezdnej Akademii. Ich przyszłość chce zniszczyć wódz Romulan, który za sprawą podróży w przeszłość chce wyeliminować Kirka i jego przyjaciół zanim staną się najsłynniejszymi wędrowcami we wszechświecie i pokrzyżują jego plany podboju kosmosu.

Załoga USS EnterpriseZałoga USS Enterprise

Na zdjęciach zobaczymy m. in. Erica Banę – wroga załogi statku USS Enterprise, Antona Yelchina jako Chekova, Chrisa Pine'a jako Jamesa T. Kirka, Simona Pegga jako Montgomerego Scotta, Karla Urbana jako Dr. McCoy’a,Johna Cho jako Sulu, Zachary'ego Quinto jako Spocka i Zoe Saldanę w roli Uhury.

Jak informują amerykańskie serwisy, akcja ta będzie trwać jeszcze przez jakiś czas więc liczyć możemy na kolejne zdjęcia.

Całość reżyseruje J.J. Abrams na podstawie scenariusza Aleksa Kurtzmana i Roberto Orciego. Obraz w amerykańskich kinach pojawi się 8 maja 2009 roku.

Zachary Quinto jako SpockZachary Quinto jako Spock

Chrisa Pine jako KirkChrisa Pine jako Kirk

Eric Bana jako NeroEric Bana jako Nero

USS EnterpriseUSS Enterprise

Statek USS Kelvin dowodzony przez Robau Faran Tahir i Georga Kirka Chris HemsworthStatek USS Kelvin dowodzony przez Robau Faran Tahir i Georga Kirka Chris Hemsworth

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…