Moc Posępnego Czerepu nie przybędzie... 0

Zakurzonemu herosowi nie pomoże posępny Czerep ani jego moc, gdy w grę wchodzą duże pieniądze.

He-ManHe-Man

Latino Review doniosło, że studio Silver Pictures zrezygnowało z najnowszego projektu z He-Man’em. Scenariusz który został stworzony przez Justina Marksa został odłożony na później.

Studio Silver Pictures otrzymało listę reżyserów samej pierwszej ligi, z którymi twórcy chcieliby podjąć współpracę. Na liście pojawiły się między innymi takie nazwiska jak Doug Liman i Bryan Singer, którzy odrzucili propozycję.
Kolejnym powodem tej decyzji jest odejście Navida McIIhargey – jednego z dyrektorów wykonawczych, który cały czas stał za projektem, a który przeszedł do New Regency zajmując tam jedno z czołowych stanowisk.

Dla tych którzy nie znają He-Man’a – jest to postać którą stworzyła firma Mattel na potrzeby serii lalek. He man prowadził zwykłe życie jako młody książę universum – Adam, który w porze zagrożenia wyciągał swój magiczny miecz i krzyczał

Na potęgę posępnego czerepu! Mocy przybywaj!

Wówczas to przemieniał siebie w superbohatera a swojego tchórzliwego tygrysa w Battle Cat’a. Wraz z przyjaciółmi walczył przeciw mocom ciemności reprezentowanym przez złego Szkieletora.

Popularność He-Man’owi przyniosła oryginalna animowana seria telewizyjna stworzona w 1983r i trwająca do 1985r, mająca później jeszcze kilka innych inkarnacji, z których ostatnia pochodzi z 2002r.

W 1987r powstał film fabularny z Dolphem Lundgrenem w roli tytułowej, który niestety laurów nie zebrał.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…