Say hello to my little friend ;>

Rzut okiem na Pandorum i Edge of Darkness 0

Magazyn Entertainment Weekly zaprezentował pierwsze zdjęcia do filmów Pandorum i Edge of Darkness

Edge of Darkness to kinowa wersją 6 godzinnego miniserialu z roku 1985. Obraz stworzył Martin Campbell (Casino Royale) i wyreżyseruje również najnowszą, kinową wersję serialu. Scenariusz napisał zdobywca Oscara za Infiltracje, William Monahan.

Mel Gibson gra policjanta, którego ukochana córka zostaje zamordowana na jego oczach. Wkrótce okazuje się, że śledztwo prowadzone przez Thomas a Cravena (Gibson) naprowadza go na poważną aferę korupcyjną między rządowymi korporacjami. Wkrótce na drodze Cravena staje tajny agent (Ray Winstone), którego zadaniem jest zatarcie śladów wskazujących na morderców.

Edge of Darkness 2009Edge of Darkness 2009

Pandorum to dzieło oparte na pomyśle Christiana Alvarta, niemieckiego filmowca, który jest również reżyserem filmu. W obsadzie znaleźli się: Dennis Quaid (Pojutrze), Ben Foster (Alpha Dog) i Cam Gigandet (Po prostu walcz!).

Dwóch członków załogi budzi się z hipersnu na pokładzie kosmicznego statku. Ich wyposażenie jest uszkodzone, a pamięć niekompletna. Jaka była ich misja? Ile mineło czasu? Gdzie są? Kim są? Próbując wszystko poskładać w całość odkrywają, że nie są sami na pokładzie. Na statku znajdują się plemienni mieszkańcy wyposażeni w brutalną broń. Bohaterowie odkrywają, że cała załoga została zabita, a przyszłość ludzkiej rasy zależy od ich posunięć. Muszą odzyskać kontrolę nad statkiem zanim zrobi to Pandorum.

Pandorum 2009Pandorum 2009

Pandorum 2009Pandorum 2009

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…