Say hello to my little friend ;>

Rourke i Statham w filmie Gela Babluani 0

Mickey Rourke i Jason Statham spróbują sił w filmie 13 będącego remakiem wielokrotnie nagradzanego obrazu 13 Tzameti

Mickey Rourke i Jason Statham dołączyli do 50 Cent'a i Sama Rileya w obsadzie thrilleru akcji 13. Film będzie remakiem obrazu 13 Tzameti z 2006 roku. Co ciekawe reżyserem francuskiego orginału i jego nowej, anglojęzycznej wersji jest ten sam reżyser, Gela Babluani. 13 Tzameti został nagrodzony Nagrodą Specjalną Jury na Festiwalu w Sundance. Remake powstanie na zlecenie studia Paramount Vantage, a zdjęcia rozpoczną się 17 listopada w okolicach Nowego Jorku.

Jason Statham i Mickey RourkeJason Statham i Mickey Rourke

Fabuła orginału opowiadała o naiwnym chłopaku z imigranckiej rodziny zarabiającym na życie naprawianiem dachów. Przypadek sprawił, że stał się świadkiem morderstwa gangstera. Upatrując w tym szansy na odmianę swego losu wyruszył do Paryża i podał się za zmarłego. Nie wiedział, że przyjdzie mu uczestniczyć w morderczej grze…

Obsada remaku prezentuje się świetnie, z jednym, dużym wyjątkiem. Mickey Rourke i Jason Statham to świetni aktorzy, ten drugi jest nawet jednym z moich ulubionych. Ale kto udzieli mi odpowiedzi na pytanie Co w tym wszystkim robi James Curtis – aktorskie dno?!.

Zwiastun orginalnego filmu:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…