"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Discovery zdradza sekrety Bonda 0

Kanał Discovery Channel przy okazji zbliżającej się premiery filmu z Bondem dla wszystkich fanów przygotował nie lada gratkę.

Jak dowiadujemy się ze stacji Discovery Channel w dniu 8 listopada (tj. w sobotę) wyemitowany zostanie specjalny odcinek programu Pogromcy mitów, którzy tym razem zajmą się obalaniem wszystkiego co związane z agentem 007. Emisje zapowiedziano na godzinę 17:00 oraz 18:00.

W pierwszym odcinku pogromcy zajmą się trzema sprawami związanymi z gadżetami Bonda:

+ Zegarek z elektromagnesem

Czy jest możliwe, aby tor lotu pocisku został zmieniony w skutek posiadania zegarku z elektromagnesem? Agent 007 posiadał takowy w filmie Żyj i pozwól umrzeć?

+ Zabójcza butla z propanem

Czy jest możliwe przebicie butli z propanem, dzięki strzałowi z pistoletu o kalibrze 9mm, na skutek, czego dojdzie do wybuchu i przeciwnicy zostaną zabici? James Bond w ten sposób rozprawił się z bandytami w filmie Casino Royale.

+ Akrobacje z motorówką

Czy jest możliwe, aby uciekając motorówką po rzece na kilka, kilkanaście minut podróżować nią po lądzie? W ten sposób agent 007 uciekł przed swoimi przeciwnikami w filmie Żyj i pozwól umrzeć.

W drugim odcinku fani agenta Jej Królewskiej Mości zostaną skonfrontowani z następującymi rzeczami:

+ Wybuchający długopis

Czy można zabić przeciwnika używając do tego wybuchowego długopisu? Właśnie w ten sposób James Bond zabił swojego przeciwnika w filmie Goldeneye.

+ Zabójczy kapelusz

Czy jest możliwe pozbawienie głowy poprzez rzut kapeluszem z metalowym rondem? Właśnie tego gadżetu w filmie Goldfinger używał Oddjob, sługa Goldfingera, głównego przeciwnika agenta 007.

+ Stalowe szczęki

Czy jest możliwe przegryzienie liny kolejki liniowej używając do tego stalowej szczęki? Taką scenę mogli obejrzeć fani Bonda w filmie Moonraker.

Zachęcamy do obejrzenia wszystkich fanów i nie fanów filmu.

Kadr z programu Pogromcy mitówKadr z programu Pogromcy mitów

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…