Say hello to my little friend ;>

Po raz czwarty, po raz piąty, sprzedane! 0

Amerykańska stacja Showtime zamówiła kolejne dwa sezony wielokrotnie nagradzanego serialu Dexter

Komercyjna stacja telewizyjna, Showtime zamówiła po 12 odcinków kolejnych dwóch sezonów serialu Dexter . Trzeci sezon, obecnie emitowany zakończy się 12 grudnia . Wiosną przyszłego roku ruszą pracę nad czwartym sezonem.

DexterDexter

Dexter, tytułowy bohater serialu, jest… seryjnym mordercą. Jednak nie zabija on przypadkowych i niewinnych ofiar. W dzieciństwie został przygarnięty przez policjanta który nauczył go zaspokajać swoje chore pragnienia – nazwał to kodeksem, który ma zezwalać bohaterowi wyłącznie na karanie osób, zasługujących na to. O jego mrocznym sekrecie nie wie nawet jego przybrana siostra Deb, która również jak i on pracuje w policji. Pewnego dnia w sielankowe życie bohatera wkrada się ktoś kto wzbudza jego najszczerszy podziw. Morderca z ciężarówki-chłodni, nazwany tak przez policję, okalecza swe ofiary w niezwykle oryginalny i wyjątkowy sposób. Okazuje się również, że zabójca poszukiwany przez całe Miami, wie zadziwiająco wiele o jego życiu – nawet o jego najmroczniejszych sekretach, o których jakby się zdawało, nie wie nikt

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Quagmire

Zgadzam się, kontynuacja serialu to świetna wiadomość :)

kamil_ka

jeżeli kolejne sezony utrzymają poziom poprzednich, to jestem na tak. DEXTER jest jednym z niewielu seriali, którego drugi i trzeci sezon jest równie dobry jak pierwszy. Pozdro.

Proszę czekać…