Say hello to my little friend ;>

Plakat Gran Torino 0

Zobacz oficjalny plakat filmu Gran Torino z Clintem Eastwoodem w roli rasistowskiego weterana wojny w Korei

Warner Bros wreszcie rozpoczął kampanię reklamową filmu. Na pierwszy ogień poszedł bardzo ciekawy plakat na którym widzimy Clinta Eastwood'a z bronią w ręku (M-1), a w tle tytułowy Gran Torino z 1972r.

W Gran Torino, Eastwood gra Walta Kowalskiego, rasistowskiego weterana wojny w Korei, ktory niechętnie nawiązuje kontakty ze swoimi sąsiadami – rodziną azjatyckich emigrantów, dzięki swemu samochodowi – klasycznemu Gran Torino z 1972r. Aktor opisuje postać graną w filmie jako niepowtarzalną i prawdopodobnie kontrowersyjną.

Kadr z Gran TorinoKadr z Gran Torino

Clint Eastwood w wywiadzie dla USA Today opowiedział o o charakterze głównego bohatera w prawdopodobnie jego ostatnim filmie w którym zagrał.

“Pracował na taśmie w fabryce Forda, po czym przeszedł na emeryturę i kupił sobie ten samochód. Jest to symbol jego dni spędzonych w fabryce. M-1 jest z kolei symbolem jego dni spędzonych w wojsku. Wciąż wspomina dni na froncie. Nie wszystkie wspomnienia są przyjemne. Jednak to pozwala mu dalej żyć.

Podczas konferencji Warner Bros zapowiedział premierę filmu na 17 grudnia w USA. Wygląda na to, że pojawił się kolejny kandydat do walki o Oscary.

Plakat Gran TorinoPlakat Gran Torino

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…