"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Dohring i Burton w Washingtonienne 0

Aktor Jason Dohring oraz Kate Burton dołączyli do obsady najnowszej kontrowersyjnej produkcji HBO pt. Washingtonienne.

Jest potwierdzenie z HBO, iż Jason Dohring oraz Kate Burton dołączą do obsady pilotowego odcinka kontrowersyjnego serialu pt. Washingtonienne. Według tych informacji Dohring miałby zagrać postać Spencera starszego asystenta legislacyjnego a Burton zagrałaby asystentkę senatora.

Washingtonienne to serial oparty na podstawie kontrowersyjnego blogu Jessiki Cutler, która opisała bujne życie asystentek i pracownic Waszyngtońskiego kapitolu. Początkowo kobieta prowadziła swój internetowy dziennik pod pseudonimem i w nim zamieściła informacje o swoich erotycznych przygodach ze stołecznymi politykami, lobbystami oraz senatorami. Wkrótce autorkę zidentyfikowano i zwolniono z pracy. Od tego czasu Cutler napisała książkę oraz zarobiła miliony udzielając wywiadów i prezentując swoje wdzięki (między innymi w Playboyu).

Przy okazji dowiedzieliśmy się, iż Shannon Sossamon i Scott Mescudi dołączą do obsady innej nowej produkcji dla telewizji HBO – How to Make It in America. Serial ma opowiadać o dwóch przedsiębiorczych mężczyznach (Bryan Greenburg, Victor Rasuk), którzy przenoszą się do Nowego Jorku, aby tam ziścił się ich amerykański sen.

!http://gfx1.fdb.pl/dud7ds(Jason Dohring )!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…