http://vimeo.com/mironkundzicz

Ogień DreamWorks dla Duchovnego 0

David Duchovny dołączył do Halle Berry i Benicio Del Toro w nowym dramacie wytwórni DreamWorks Things We Lost in the Fire.

Historia filmu koncentruje się na kobiecie (Berry), której mąż (Duchovny) nagle zmarł. Kobieta prosi najlepszego przyjaciela męża (Del Toro), aby zamieszkał z nią i jej dziećmi i jako przyjaciel pomógł, pogrążonej w smutku rodzinie, uporać się ze stratą. Duchovny będzie się pojawiał we flashbackach. Autorem scenariusza jest Allan Loeb.

David DuchovnyDavid Duchovny

Reżyserem filmu będzię urodzona w Danii Susanne Bier, która ma na swoim koncie Braci i Otwarte serca, oba filmy w duchu Dogmy. Zdjęcia mają się rozpocząć w przyszłym miesiącu.

Aktor, scenarzysta i reżyser Duchovny ma w planach film o Lindzie Brewer, która sprzedawała zabawki z sex shopu. Woziła je w swoim samochodzie. Robiła to, pomimo tego, że mieszkała na protestanckim Południu. Żona Duchovnego, Tea Leoni, zagra główną role. Duchovny zajmie się też produkcją filmu dla Touchstone Pictures i Beacon Pictures.

Duchovnego będziemy mogli teraz zobaczyć na ekranie, w komedii Trust the Man, wytwórni Fox Searchlight, którą napisał i wyreżyserował Bart Freundlich. W The TV Set, którego reżyserem jest Jake Kasdan. Aktor zagra tam u boku Sigourney Weaver. Ostatnim filmem jest The Secret, thriller reżyserowany przez Vincenta Pereza.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…