"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowy film o Ryanie 0

Producenci Lorenzo di Bonaventura i Mace Neufeld bardzo chcą stworzyć nowy film opowiadający o słynnym agencie.

Jak dowiedzieliśmy się dwaj producenci filmowi Lorenzo di Bonaventura i Mace Neufeld są bardzo zainteresowani aby powstał kolejny film o jednym z najciekawszych bohaterów książkowych stworzonego przez Toma Clancy’ego. Według źródeł Hollywoodzkich jest zgoda aby powstał taki film chociaż po wycofaniu się z projektu Sama Raimie’go nie wiadomo kto miałby wyreżyserować cały film.

Na obecnym etapie producenci zastanawiają się nad wyborem scenariusza oraz odpowiedniej osoby, która mogłaby przerobić skrypt tak, aby pasował do ich zamysłu. Trwają również spekulacje, co do tego czy główny bohater miałby być w średnim wieku czy może młodym mężczyzną. Od tego będzie zależało, kto miałby zagrać główną rolę.

Jack Ryan to postać fikcyjna wymyślona przez Toma Clancy’ego. Był on bohaterem wielu powieści sensacyjnych oraz kilku filmów. Ryan był historykiem, analitykiem CIA a w późniejszych latach został nawet Prezydentem USA. Dotychczas zekranizowano 4 obrazy z udziałem tej postaci: w 1990 roku Polowanie na Czerwony Październik (w roli głównej wystąpił Alec Baldwin), w 1992 Czas patriotów (z udziałem Harrisona Forda), w 1994 Stan zagrożenia (ponownie Harrison Ford) oraz w 2002 roku Suma wszystkich strachów (tutaj główną role zagrał Ben Affleck).

Kadr z filmu Suma wszystkich strachów 2002Kadr z filmu Suma wszystkich strachów 2002

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…