Piosenka z Punisher: War Zone 0

Wyszedł utwór promujący nowego Punishera w reżyserii Lexi Alexander autorstwa znanego kinomanom, Roba Zombiego

Frank Castle kontynuuje swoje przeznaczenie, zabijając i torturując gwałcicieli, morderców i psychopatów. Tym razem wybiera się do Nowego Jorku, aby pozbyć się Jigsawa, psychopaty, który ma z Frankiem zatarg z przeszłości. Po raz kolejny musi stawić czoło mafii jako Punisher, nie wiedząc, że Jigsaw miał swój udział w zabiciu jego rodziny.

Punisher: War ZonePunisher: War Zone

Za najnowszy film odpowiada uznana pani reżyser, Lexi Alexander. Bardzo była docenienia za Hooligans o angielskich kibicach piłkarskich. W głównej roli osadziła Raya Stevensona, którego podziwialiśmy w serialu Rzym, gdzie grał legionistę Pullo. Moim zdaniem aktor pasuje do tej roli. Fani serialu wiedzą na co go stać. Z całą pewnością Alexander nie stworzy bajki dla dzieci i będziemy świadkami mocnej sensacji.

W filmie zagrają także, Dominic West, Julie Benz, Dash Mihok, Colin Salmon i Doug Hutchison. Obraz ma oczywiście kategorię więkową R.

Piosenkę stworzył Rob Zombie, obecnie reżyser, dla którego nie jest to pierwsze spotkanie z komiksem. Robił także piosenkę między innymi do Daredevila.

Chętnych do posłuchania zapraszam TUTAJ.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…