Say hello to my little friend ;>

Nowy plakat Outlandera 0

Pojawiły się nowy plakat Outlandera. Film sci-fi reżyseruje Howard McCain, a główną rolę gra James Caviezel.

Outlander swojej premiery nie będzie miał w kinach. The Weinstein Company postanowiło wprowadzić film bezpośrednio na płyty DVD i to już 18 listopada .

Reżyseruje nieznany światu filmowemu Howard McCain, a główne rolę grają James Caviezel (Kainan), Sophia Myles (Freya), Jack Huston (Wulfric), Ron Perlman (Gunnar) i John Hurt (Rothgar).

OutlanderOutlander

Kainan (James Caviezel) jest żołnierzem pochodzącym z innego świata. Jego statek kosmiczny rozbija się pośród norweskich fiordów w czasach panowania Wikingów. Niestety Kainan nie był jedynym pasażerem, któremu udało się wyjść z życiem z płonącego wraku. Krainę zaczyna terroryzować okrutny, żądny krwi drapieżnik. Pokonać go może jedynie Kainan, którego znajomość nowoczesnej techniki, posłuży wprawionym w walkach z bestią Wikingom.

Mnie samego poprzednie zwiastuny i obecny plakat do filmu zdecydowanie zachęcają. Mam nadzieję, że wyjdzie z tego coś ciekawego, a sądząc po fabule zdecydowanie odmiennego – science fiction o Vikingach brzmi ciekawie. Zwiastuny znajdziecie na naszej stronie filmu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…