Say hello to my little friend ;>

Porażające plakaty Infected 0

Zaprezentowano cztery plakaty do niezależnego horroru sci-fi Infected opowiadającego o broni biologicznej

Reżyserzy Niko Pueringor i Sam Gorski wraz z producentem Ericiem Limem powzięli próbę stworzenia filmu Infected . Horror science fiction jest obecnie w fazie produkcji, dokładnie kręcenia zdjęć. Scenariusz napisał Simon Boyes (W mroku zła, Krzesło diabła). Plakat wykonał pochodzący z Islandii Omar Hauksson, któremu rozgłos w świecie filmowym przyniósł plakat do filmu Jar City. Obecnie to on zajmuje się posterami do większości filmów z Islandii. Bardzo lubię jego twórczość, lubię niezależne produkcje i dlatego postanowiłem wspomnieć o tych niesamowitych plakatach. Z niecierpliwością czekam na pierwszy zwiastun.

Obraz opowiada o agencie CIA i specjaliście z Centrum Kontroli Chorób, którzy próbują powstrzymać eksperymenty z bronią biologiczną prowadzone na słabo zaludnionej wyspie. Wkrótce lek wymyka się spod kontroli i przemienia zwykłych ludzi w szalonych zabojców.

Pierwszy z poniższych czterech jest oficjalnym plakatem filmu i zostanie zaprezentowany na American Film Market. Data premiery nie jest znana.

InfectedInfected

InfectedInfected

InfectedInfected

InfectedInfected

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…