Kolejne zdjęcia ze Star Treka 0

Jak zapowiadali, twórcy wypuścili kolejną serię ciekawych zdjęć do nowego Star Treka J.J. Abramsa

Promocja Star Treka rusza pełna parę. Co raz więcej, zdjęć, zwiastun też już niedługo. Aż ciekawe, co przyszykuje dla widzów J.J. Abrams.

Chris Pine jako Kapitan KirkChris Pine jako Kapitan Kirk

W filmie zobaczymy: Erica Banę jako głównego wroga załogi USS Enterprise, Zoe Saldanę jako Uhurę, Chrisa Pine'a jako młodego Kirka i Zachary'ego Quinto jako Spocka, Johna Cho (Sulu), Simona Pegga (Scotty), Karla Urbana (McCoy) i Antona Yelchina (Chekov).

Star Trek ma opowiadać o przeszłości znanych nam bohaterów, jak Kirk, czy Spock. Są oni uczniami w akademii. Jednak nie wiedzą nic o swojej świetlanej przyszłości i według planów tajemniczego Nero, tak ma właśnie być. Cofa on się do przeszłości do okresu młodości Kirka, by zlikwidować go, zanim stanie się najsłynniejszym kapitanem w historii Gwiezdnej Floty, który pokrzyżuje mu plany podboju kosmosu. Dowiaduje się o tym Spock, który także się cofa, by ostrzec swoje młodsze wcielenie przed grożącym niebezpieczeństwem.

Zdjęcia pojawił się w czasopiśmie Empire.

Całość reżyseruje J.J. Abrams na podstawie scenariusza Aleksa Kurtzmana i Roberto Orciego. Obraz w amerykańskich kinach pojawi się 8 maja 2009 roku.

Star TrekStar Trek Zachary Quinto jako SpockZachary Quinto jako Spock Zoe Saldana jako UhuraZoe Saldana jako Uhura Okładka EmpireOkładka Empire Zachary Quinto jako SpockZachary Quinto jako Spock Porównanie starych i nowychPorównanie starych i nowych

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…