Say hello to my little friend ;>

O zatrzymywaniu i poszukiwaniu 0

Zobacz nowe zdjęcia z Dnia, w którym zatrzymała się Ziemia Roberta Wise’a i Sherlocka Holmesa Guya Ritchiego

“Jedną z ostatnich kwestii w filmie wypowiada Jennifer Connelly. Mówi, ‘To jest nasza chwila.’ Jest to interesujące, bo każdy medal ma dwie strony. To może znaczyć, ‘To jest nasza chwila by zacząć od nowa,’ albo ‘To jest nasza chwila by zacząć koniec.’ To jest takie żywe, i mam głęboką nadzieję, że ten film w Hollywood zdoła wywołać zainteresowanie – powiedział Keanu Reeves w wywiadzie dla serwisu EmpireOnline, który zaprezentował również cztery nowe zdjęcia z filmu.

Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia to klasyka kina z 1951 roku o pierwszym spotkaniu z istotami pozaziemskimi – jednego z najsłynniejszych filmów fantastyczno naukowych w historii kina. Gdy na Ziemi ląduje statek kosmiczny, ludzkość staje w obliczu pierwszego w historii kontaktu z wysłannikami pozaziemskiej cywilizacji. Czy przybywają oni na naszą planetę z misją pokojową?

Sherlock Holmes w reżyserii Guy'a Ritchie'go ma być nową odsłoną na tą słynną postać. Według pierwszych informacji w filmie detektyw częściej używać ma swojej siły fizycznej i umiejętności bokserskich niż zdolności dedukcyjnych. Na razie nie znamy dokładnej daty premiery. Analitycy zaś podejrzewają, iż film może stać się hitem. W postać głównego bohatera wciela się Robert Downey Jr., a jego pomocnika i przyjaciela Doktora Watsona zagrać ma Jude Law. Poniżej zamieszczam świeże zdjęcia z planu.

Zdjęcie z planuZdjęcie z planu

Zdjęcie z planuZdjęcie z planu

Zdjęcie z planuZdjęcie z planu

Zdjęcie z planuZdjęcie z planu

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…