Sam Mendes reżyserem Preacher! 0

Słynny reżyser zajmie się przeniesieniem na wielki ekran popularnego komiksu Kaznodzieja z Vertigo!

<!— @page { size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm } —>

Columbia Pictures zakupiło prawa do Preacher, popularnego w latach 90-tych komiksu z Vertigo. Adaptacją zajmie się Sam Mendes (American Beauty, niedługo Revolutionary Road).

PreacherPreacher

Neal Moritz i jego Original Films produkują z Jasonem Netterem.

Stworzony przez Gartha Ennisa i Steve’a Dillona, Preacher, który był wydawany w latach 1995-2000, opowiadał historię kaznodziei z Teksasu opanowanego przez ponadnaturalną istotę, składającą się z nienaturalnego połączenia demona i anioła.

Mając ogromne moce, kaznodzieja razem z byłą dziewczyną i irlandzkim wampirem-alkoholikiem wyruszają w podróż przez Amerykę, aby odnaleźć Boga, który najwyraźniej porzucił obowiązki w niebie i chcą uzmysłowić mu jego nieodpowiedzialność.

Niedawno ten projekt miał być serialem stacji HBO, ale został skreślony z uwagi na to, żę stacja chciała go ocenzurować a twórcy się sprzeciwili. Mark Steven Johnson był autorem pilota, a Howard Deutch miał reżyserować.

Poprzednia filmowa wersja miała być produkowana przez Kevina Smitha i doszła tylko do etapu castingu. Główną rolę w obrazie o budżecie 25 milionów dolarów miał zagrać James Marsden.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…