Nowinki ze świata seriali 0

Dowiedzcie się, jaki serial w USA został przedłużony, komu grozi skasowanie i kto dołącza do obsady odcinków

<!— @page { size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm } —>

Na wstępie zacznijmy od zamówień kolejnych odcinków aktualnych sezonów lecących w amerykańskiej telewizji.

Jenny McCarthy i Andy RichterJenny McCarthy i Andy Richter

PLOTKARA – Drugi sezon hitowego serialu dla młodzieży został przedłużony do 25 odcinków. Przyzwoita oglądalność cieszy producentów, a na pewno ta wiadomość ucieszy fanów.

POGODA NA MIŁOŚĆ – Aktualny sezon został przedłużony do 24 odcinków. Po 6 latach opera mydlana dla młodzieży wciąż cieszy się popularnością.

90210 – spin-off i zarazem kontynuacja kultowego serialu Beverly Hills 90210 stał się prawdziwym hitem. W docelowej widowni ma bardzo wysoką oglądalność, więc wiadomość o przedłużeniu do 24 odcinków pierwszego sezonu nie powinna dziwić nikogo.

SAMANTHA WHO? – serial komediowy z Christiną Applegate w roli głównej dostał kolejny pełny sezon. Tylko wbrew wcześniejszym zapowiedziom ABC, zakupili dodatkowych 7 odcinków, nie 9.

KATH & KIM – NBC zamówiło pełny sezon serialu, w którym grają Molly Shannon i Selma Blair. Wcielają się w ikonoklastyczny duet matki i córki.

Teraz czas zmiany w obsadach:

30 ROCK – Jon Hamm znany z serialu Mad Men negocjuje rolę postaci w kilkunastu odcinkach. Miałby zagrać potencjalny obiekt uczuć Tiny Fey.

PRIVELEGED – Sharon Lawrence zagra Shelby, matkę postaci Megan

CHUCK – Andy Richter i Jenny McCarthy zagrają gościnnie w odcinku Chuck Versus the Suburbs, który będzie emitowany w lutym.

I na koniec, smutne wieści. Serial Pushing Daisies (Gdzie pachną stokrotki) jest bardzo zagrożony przedwczesnym końcem. Pierwszy sezon okazał się najlepszym nowym serialem jesieni, a drugi, niespodziewanie i nikt nie wie dlaczego, dramatycznie szybko traci oglądalność. Podczas gdy inne seriale stacji dostają zamówienia na pełny sezon, w przypadku tego wszystko milczy. 12 listopada kończą kręcić ostatni odcinek 13 odcinkowego sezonu, jeśli wtedy nie usłyszą żadnych wieści, my, widzowie, usłyszymy o końcu serialu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…