Gwiezdne Wojny powracają na DVD! 0

Wszystkie części Gwiezdnych Wojen powracają w całkowicie nowych wydaniach już 25 listopada 2008 roku!

Dystrybutor Imperial Cinepix przyszykował coś dla kinomaniaków i fanów Gwiezdnych Wojen w sam raz na zbliżające się święta. Saga zostania ponownie wydana! Tym razem w dwóch boksach podzielonych na tzw. Prequel Trylogy i Original Trylogy. Idealne dla osób, które czekały na zakup pozycji, która powinna znaleźć się na półce każdego wielbiciela kina.

Dla przypomnienia – Prequel Trilogy popularnie w Polsce zwana po prostu Nową Trylogią, składa się z Mrocznego Widma, Ataku Klonów i Zemsty Sithów. Oryginalna trylogia to Nowa Nadzieja, Imperium Kontratakuje oraz Powrót Jedi.

Dobry pomysł dystrybutora na wypuszczenie teraz takiego wydania. Można zakupić i w święta obejrzeć całą sagę według chronologii od 1 do 6, co daje niezapomniane wrażenie.

Oryginalna Trylogia będzie ta sama, co w 2005 roku, czyli kompletnie odnowiony obraz z poprawionymi niektórymi efektami (Jak Jabba w Nowej Nadziei) – innymi słowy wygląda świetnie.

Cena wynosi 119 złoty za boks. Serdecznie polecam i Niech Moc Będzie z Wami!

Gwiezdne WojnyGwiezdne Wojny

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

kill

Noo nieeee….

A gdzie wersja Blue-Ray do stu beczek skwaśniałej kapuchy !

Darth_Artur

Raczej chodzi o pudełka:p i nowa cena jeszcze chyba… ostatnio OT chodziło po 99 jeśli się nie mylę.

Fajne by było obejrzeć starwarsy w kolejności 123456 nie widząc ich wcześniej. Aczkolwiek to co pisze Ronaldinho też ma jakieś tam znaczenie, jednak wydaje mi się że to jest tak znany motyw ze chyba już nikogo nie zaskakuje:-p Nawet jak ktoś nie oglądał to to wie. Ja bym oglądał w wg. numerów części.

Ronaldinho

Zdecydowanie najpierw 4,5,6, a później 1,2,3. Dlaczego? Ponieważ tracimy element zaskoczenia z piątej części, obejrzawszy wcześniej nową trylogię.

Wie ktoś może, co oznacza "w nowej odsłonie"? Chodzi o opakowanie kartonowe :) ? Czy może wersje 2DVD?

Adam_Siennica

Jako fan itd. Mogę stwierdzić jednoznacznie, wielkie wrażenie robi, jak się ogląda w kolejności chronologicznej wydarzeń, czyli oglądasz Sagę o Anakinie Skywalkerze od częsci 1 "Mroczne Widmo" aż do jej wielkiego finalu w części VI "Powrót Jedi". Powiem szczerze, że inaczej się odbiera całą sagę, lepiej, jest wtedy taka wspaniała ciągłość emocjonalna, całość.

Polecam serdecznie taki sposób :)

Filip_Borkowski

dużo się o tym dyskutuje, ja bym jednak oglądał według części, a nie według kolejności chronologicznej

Proszę czekać…