"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Milla Jovovich w Keep Coming Back 0

Piękna aktorka zagra byłą striptizerke, która nadużywa alkoholu. W takiej roli obsadziło ją debiutant.

Milla Jovovich odegra postać byłej striptizerki nadużywającej alkoholu w filmie pt. Keep Coming Back, niezależnej komedii. Reżyserem obrazu będzie aktor William H. Macy, dla którego będzie to debiut. Film opowiada historię grzecznego nastolatka, który cierpiąc na nieuleczalną chorobę prowadzi bezbarwne życie. Pewnego dnia udaje się na spotkanie klubu AA i tam zakochuje się w poznanej dwa razy starszej od siebie byłej striptizerce. Aby zbliżyć się do kobiety postanawia udawać alkoholika powoli ubarwiając swoje życie.

Producentami obrazu zostanie Rachel Rothman, Tucker Tooley i Dan Keston. Wiadomo, iż poza Jovovich wystąpi również Steve Buscemi. Scenariusz napisał Will Aldis. Zdjęcia mają ruszyć w przyszłym roku w stanie Georgia.

Jest to druga już próba ekranizacji tego filmu przez Macy'ego. Początkowo planował on powstanie filmu już w 2006 roku, ale ostatecznie ze względu na brak środków nie powiodło się to. Aktor znany jest przede wszystkim z ról w filmach: Sahara, Gang dzikich wieprzy oraz Dziękujemy za palenie. Czy tym razem się uda?

Milla Jovovich w filmie Resident Evil: Zagłada 2007Milla Jovovich w filmie Resident Evil: Zagłada 2007

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…