http://vimeo.com/mironkundzicz

To jest kolejna komedia o nazistach 0

Berliński filmowiec Dani Levy, który właśnie kończy produkcję komedii o Adolfie Hitlerze Mein Führer, zamierza zrealizować następny projekt, w którym, w komediowy sposób, sportretuje nazistów.

The Ritchie Boys będzie bazował na prawdziwej historii Niemieckich imigrantów, którzy pracowali jako szpiedzy dla rządu USA, w czasie II Wojny Światowej. Levy zajmie się scenariuszem.

Dani Levy: To już druga komedia o nazistach.Dani Levy: To już druga komedia o nazistach.

Jeśli Ritchie Boys nie istnieli naprawdę, to trzeba ich wymyślić. Są najbardziej anty-bohaterskimi postaciami, jakie można sobie wyobrazić. Materiał jak ten przychodzi do ciebie tylko raz w życiu. – mówi Levy, Niemiecki Żyd, który dorastał w Szwajcarii.

Politycznie i religijnie niepoprawna komedia Alles auf Zucker!, była hitem i zdobyła w zeszłym roku sześć German Film Prizes, w tym za najlepszy film.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

dokaldnie o tym rozmwailismy ostatnio przy premierze Komedii Romantycznej … czyli z czego sie mozna smiac :) jak dla mnie film odwazny ale i potrzebny – znacznie grozniejsze sa filmy typu Pan zycia i smierci, ktore pokazuja OSOBE w pozytywnym swietle – zachecaja nasladowcow i mowiac – patrz handlowanie broania to ekcytujace zajecie i mozna na nim niezle zarobic!

Proszę czekać…