Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Dollhouse - nowy zwiastun i data premiery 0

Amerykańska stacja FOX podała do publicznej wiadomości ramówkę na zbliżający się rok 2009. Wśród programów pojawia się serial Dollhouse, do którego ukazał się nowiutki zwiastun.

Tytułowy dom lalek jest niezwykle tajnym i tak samo nielegalnym miejscem, gdzie spełniają się życzenia. Klienci z odpowiednimi znajomościami i wystarczająco grubym portfelem mogą wynająć Actives (z ang. czynnych, aktywnych). Są to osoby, które zostały zaprogramowane, by idealnie spełniały potrzeby i pragnienia swoich klientów. Actives to ludzie, którzy dobrowolnie oddali swoje ciała i umysły na pięcioletni pobyt w domu lalek. W tym miejscu wgrywana jest im dowolna osobowość, umiejętność, a nawet pamięć mięśni. Mogą być idealnymi towarzyszami, kochankami, szpiegami, zabójcami, a kiedy zadanie zostaje wykonane – zapominają o wszystkim.

Jednak nie wszyscy „aktywni” działają tak jak powinni. Echo nie jest już czystą kartą czekającą na zapisanie i na nowe zadanie. Bohaterka miewa przebłyski wspomnień ze swoich wcieleń i z gier, w których brała udział. Echo zaczyna zastanawiać się kim jest tak naprawdę.

Serial nie załapał się na jesienny sezon, jednak ostatecznie trafił do ramówki na zimę/wiosnę 2009. Zdjęcia do produkcji były także wstrzymywane ze względu na prace nad scenariuszem (więcej TUTAJ). Premiera tej innowacyjnej serii odbędzie się w piątek 13-tego lutego. Początkowo przewidywano, że Dollhouse będzie towarzyszył 24 godzinom w poniedziałkowe wieczory. Stacja Fox zdecydowała się przesunąć obraz na tzw. porę cmentarną, czyli piątek o 21:00. Przy okazji Terminator: Kroniki Sary Connor będzie emitowany tuż przed Dollhouse, czyli o godz. 20:00. Czyżby Fox promował piątki z science-fiction? Zwiastun poniżej powinien zachęcić do wyczekiwania na nową produkcję Jossa Whedona.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…