"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Bracia Farrelly znowu kręcą 0

Bracia Bobby i Peter Farrelly wspólnie z MGM nakręcą film o grupie amerykańskich komików.

Jak donoszą media dwaj bracia, Bobby i Peter Farrelly zrealizują komedię dla studia Metro-Goldwyn-Mayer Pictures. Obraz ma jak na razie roboczy tytuł Untitled Three Stooges Project. Jest to ich druga próba nakręcenia komedii opartej na słynnych wygłupach tria Three Stooges .

Według wstępnych informacji film będzie miał blisko 45 milionowy budżet i będzie realizowany z myślą o szerszej widowni (kategorii wiekowej PG lub PG-13). Projekt dostał zielone światło od MGM a osobiście jest nadzorowany przez V-ce Prezesów ds. produkcji Calea Boyter’i Luke’a Ryana. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to film miałby premierę już 20 listopada 2009 roku.

Według reżyserów film nie byłby opowieścią biograficzną a połączeniem kilku krótkometrażowych segmenty mierzące około 30 minut czasu. Każdy z nich opowiadałby odrębną historię. W zapowiedziach można usłyszeć, iż twórcom zależy na familijnym humorze.

Trio Three Stooges to jedni z najpopularniejszych komików amerykańskich lat 30tych XX wieku. W skład grupy wchodzili Moe Howard, Larry Fine i Jerome Curly Howard. Zasłynęli tworzeniem krótkometrażowych filmów wyśmiewających różne aspekty życia.

Bracia FarrellyBracia Farrelly

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…