Kolejne szczegóły Fantastycznej czwórki 2 0

Tim Story w swoim blogu ujawnił fanom obrazu kilka nowych szczegółów na temat atrakcji drugiej części Fantastycznej czwórki. – Już odchodzę od zmysłów robiąc przygotowania do tego projektu – napisał reżyser. – Właśnie wróciłem z Vancouver, gdzie będziemy kręcić. Rzeczy nabierają właściwego kształtu. Nawet przy stumilionowym budżecie nigdy nie starcza pieniędzy. Niedawno też ujawniono, że postać Silver Surfera prawdopodobniezostanie całkowicie wygenerowana za pomocą technologii CGI

Nawet przy stumilionowym budżecie nigdy nie starcza pieniędzy. Tym razem wykorzystamy bardziej skomplikowaną technologię, wyposażymy Reeda Richardsa i jego paczkę w więcej gadżetów. Ale najbardziej cieszę się, że damy im super pojazd. Poczekajcie tylko na efekty. Johnny i Ben będą oczywiście walczyć, kto ma nim kierować.

Kadr z filmu Fantastyczna czwórkaKadr z filmu Fantastyczna czwórka

Od pewnego czasu wiadomo, że w obrazie pojawi się jedna z najsłynniejszych postaci komiksowych wykreowanych przez wydawnictwo Marvel Comics, Silver Surfer czyli Norrin Radd – srebrnoskóry herold żywiącego się całymi planetami Galactusa. Po tym jak Silver Surfer odwiedza Ziemię, postanawia przeciwstawić się potędze swego pana. W konsekwencji zostaje skazany na banicję.

Tim Story, który stanie za kamerą kontynuacji, zdradził nieco szczegółów o tej postaci w rozmowie z serwisem Moviehole. – Surfer będzie zaprojektowany specjalnie dla potrzeb filmu za pomocą technik CGI – powiedział reżyser. – Zapowiada się niesamowicie.

Pierwsza część filmowej adaptacji popularnego komiksu Marvel Comics w samych tylko Stanach Zjednoczonych zarobiła 154 milionów dolarów. To opowieść o ekipie stacji kosmicznej, która w wyniku tajemniczego napromieniowania nabywa wyjątkowe zdolności. Świadomi nadprzyrodzonych możliwości przybierają nowe tożsamości. W ten sposób powstają Pan Fantastic, Ludzka Pochodnia, Stwór i Niewidzialna Kobieta.

Premierę zaplanowano na lipiec 2007 roku. Na ekranie ponownie zobaczymy Michaela Chiklisa, Ioana Gruffudda, Chrisa Evansa, Jessikę Albę oraz Juliana McMahona. Alba niedawno przyznała, że zdjęcia do projektu startują w sierpniu.

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

srebrny

Kurna jak to nikt ja walne komentra takiego ze juz sie niewmoge doczekac na Albe

no moze sie temat wyczerpal ;)

Trophy

Bardzo ciekawe jest to co napisałeś. Szkoda, że nikt nie komentuje… ;( Pozdrawiam:*

Proszę czekać…