"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowe zdjęcia do filmów 0

Pojawiły się nowe zdjęcia do produkcji Edge of Darkness oraz From Paris With Love. Zapraszamy do obejrzenia.

W interencie pojawiły się nowe zdjęcia do produkcji Edge of Darkness w reżyserii Martina Campbell'a. W tym thrillerze, który wejdzie na ekrany kin już w 2009 roku, główną rolę zagrał Mel Gibson. Fabuła filmu dotyczy losów emerytowanego policjanta, którego jedyne córka zostaje zamordowane na jego oczach. Próbując znaleźć mordercę odkrywa sekrety życia córki, społeczniczki zaangażowanej w walkę z elitami kraju. Ojciec postanawia zrobić wszystko, aby odnaleźć mordercę.

Równocześnie pojawiły się pierwsze zdjęcia z produkcji Pierre Morel'a pt. From Paris With Love . W tym filmie główne rolę grają John Travolta i Jonathan Rhys Meyers. Fabuła opowiada o losach pewnego młodego pracownika Ambasady Amerykańskiej, który spotyka na swojej drodze tajnego agenta. Wspólnie muszą wykonać niezwykle ryzykowną misję.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Mel Gibson w filmie Edge of Darkness 2009Mel Gibson w filmie Edge of Darkness 2009 Zdjęcie z planu filmowego Edge of Darkness 2009Zdjęcie z planu filmowego Edge of Darkness 2009 Jonathan Rhys Meyers na planie filmu Paris with Love 2009Jonathan Rhys Meyers na planie filmu Paris with Love 2009 John Travolta na planie filmu Paris with Love 2009John Travolta na planie filmu Paris with Love 2009 John Travolta i Jonathan Rhys Meyers na planie filmu Paris with Love 2009John Travolta i Jonathan Rhys Meyers na planie filmu Paris with Love 2009

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…