http://vimeo.com/mironkundzicz

Lucy Liu i Cillian Murphy romantycznie 0

Lucy Liu i Cillian Murphy wystąpią razem w romatycznej komedii Watching the Detectives.

Paul Soter, członek grupy komików Broken Lizard, twórców Straży wiejskiej i Beerfest napisze scenariusz i wyreżyseruje film. Będzie to jego debiut za kamerą.

Cillian Murphy, Kadr z filmu Batman-PoczątekCillian Murphy, Kadr z filmu Batman-Początek

Watching the Detectives koncentruje się na znawcy filmów noir (Murphy), którego świat wywraca się do góry nogami, kiedy spotyka piękną i nieprzewidywalną femme fatale (Liu), która sprowadzi na niego o wiele więcej przygód niż przypuszczał, że może znieść.

Obraz wyprodukują Peace Arch Entertainment z Toronto i Plum Pictures z Nowego Jorku. Plum Pictures zajmie się światową dystrybucją. Pierwszy klaps ma paść w tym tygodniu w Nowym Jorku.

Peach Arch jest właśnie w trakcie postprodukcji Chapter 27, dramacie o zabójcy Johna Lennona, Marku Davidzie Chapmanie. W filmie grają Lindsay Lohan i Jared Leto.

Plum natomiast jest w trakcie postprodukcji romatycznej komedii Dedication. Główną rolę grają w niej Billy Crudup i Mandy Moore, oraz dramatu Grace Is Gone z Johnnem Cusackiem.

Lucy Liu jest znana z filmów Aniołki Charliego, Kill Bill, Zabójczy numer, czy Godzina zemsty.

Cillian Murphy zagrał w filmie Dannyego Boylea 28 dni później, nagrodzonym Złotą Palmą w Cannes, Wietrze buszujący w jęczmieniu, Red Eye i Dziewczynie z perłą. Był nominowany do Złotego Globu za rolę w filmie Neila Jordana, Breakfast on Pluto.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…