"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Wieści serialowe 0

Oto najnowsza dawka wiadomości ze światka serialowego. Kto gdzie wystąpi, kogo usuneli lub kto kończy współpracę.

Prezentujemy najnowszą dawkę z serialowego świata.

+ Cybill Shepherd i Michael Biehn wystąpią gościnnie w serialu Criminal Minds. Serial emitowany będzie w każdą środę na kanale CBS. Biehn wcieli się w postać detektywa pomagającego głównym bohaterom serialu natomiast Shepherd zagra matkę seryjnego mordercy.

+ Tori Spelling powróci do obsady serialu Smallville. Według danych serwisu TV Guide ponownie wcieli się w postać odtwarzaną na początku 2007 roku. Przy okazji finalizacji umowy o powróci do serialu opowiadającego o młodych latach Clarka Kenta pojawiły się plotki mówiące, iż mogłaby wystąpić w nowej odsłonie serialu 90210. Nie jest wykluczone, iż pojawi się w drugim sezonie serialu.

+ Heidi Spencer i Spencer Pratt wystąpią gościnnie w serialu komediowym Jak poznałem waszą matkę. Twórcy serialu potwierdzili, iż artyści wystąpią gościnnie w serialu jednak nie potrafią powiedzieć, w jakim epizodzie wystąpią.

+ Spinoff The Cleveland Show – Głowa rodziny zmieni datę premiery. Nie pojawi się na wiosnę 2009 roku a dopiero w późniejszym terminie. Szefowie stacji mówili, że potrzebują więcej czasu, aby dokończyć produkcję. W zamian za to poinformowali, że seria będzie miał 22 a nie jak wcześniej planowano 13 epizodów.

+ Serial Knight Rider zostanie poddany gruntowanej przemianie. Twórcy postanowili zmienić nieco formułę serialu tak, aby przypominała bardziej swój pierwowzór. Oznacza to, iż zrezygnują z wątków walki z terroryzmem na rzecz zwykłej pomocy ludziom. Zmiany nastąpić mają już od przyszłego roku. Równocześnie poinformowano, iż najprawdopodobniej bohaterowie grani przez Sydney Tamiię Poitier, Yanceya Ariasa i Bruce'a Davisona nie pojawią się już.

+ Samaire Armstrong powróci do serialu Dirty Sexy Money!. Na początek w wydaniu specjalnym serialu, który będzie można zobaczyć z okazji święta dziękczynienia 26 listopada. Być może będzie to krok w kierunku powrotu aktorki do obsady serialu.

Samaire ArmstrongSamaire Armstrong

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…