Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Leo DiCaprio nie wystąpi ani w Akirze ani w Ninja Scroll 0

Leonardo DiCaprio nie wystąpi w hollywodzkich ekranizacjach japońskiej animacji, a jedynie będzie ich producentem.

Firma produkcyjna, Appian Way, której właścicielem jest Leonardo DiCaprio zdecydowała się na ekranizację dwóch znanych tytułów anime – Akira oraz Ninja Scroll – i nabyła do nich prawa. Wbrew wcześniejszym plotkom Leo nie wystąpi w żadnej z wymienionych produkcji. Aktor ma zamiat jedynie wyprodukować oba obrazy i dopilnować aby oryginalne historie zostały odpowiednio przekazane.

Leo DiCaprioLeo DiCaprio

DiCaprio powiedział MTV, że czeka na końcowy szkic scenariusza do Akiry. Odtwórca głównej roli z Aviatora dodał, że jest wielkim fanem japońskiej animacji i że ma świadomość ogromnej ilości fanów oczekujących odpowiedniej pracy włożonej w oba projekty. Leo zamierza zrobić wszystko co w jego mocy, by dostarczyć widzom dobre kino, dlatego zdjęcia nie zaczną się dopóki scenariusze nie będą dopracowane w każdym szczególe. Nie odbieganie od oryginałow może być jednak trudnym zadaniem, gdyż oba tytuły poza tym, że należą do klasyki anime, to poruszają kontrowersyjne tematy.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…