Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Czyżby pojawiła się oficjalna fabuła do Magneto? 0

W sieci pojawiła się (nie)oficjalna fabuła jaką przedstawiać ma obraz o łajdaku z Marvel Comics – Magneto.

Cała sprawa z oficjalną fabułą do Magneto nie jest do końca wyjaśniona, gdyż CoventryTelegraph.net twierdzi, że pozyskała informacje z magazynu Production Weekly, jednak inne portale przeglądając ten sam numer w ogóle nie zauważyły wzmianki na temat jakiegokolwiek z bohaterów X-Men.

MagnetoMagneto

Wątpliwa akcja przedstawia się następująco. Pierwszy film z serii przygód bohaterów-mutantów zaczął się w obozie koncentracyjnym w Oświęcimiu. W tym okresie ma zostać osadzona historia Magneto. Widzowie poznają wczesne lata tego łotra oraz czas kształtowania się tej postaci. W filmie pojawi się Profesor X, późniejszy przywódca X-Men, który jako żołnierz sprzymierzeńców uwalnia obóz z okupacji Nazistów. Profesor spotyka Magneto po wojnie, a kiedy orientują się, że są podobni do siebie jeśli chodzi o ich wyjątkowe moce, to różnice między nimi wkrótce uczynią z nich odwiecznych wrogów.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…