"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Sam Worthington w Debt 0

Gwiazda Avatra oraz Terminatora: Ocalenie zagra główną rolę w najnowszej produkcji studia Miramax.

Sam Worthington oraz Helen Mirren zagrają główne rolę w filmie Debt . Obraz wyreżyseruje John Madden a całość powstanie dla studia Miramax. Scenariusz napisali Matthew Vaughn i Jane Goldman. Produkcja jest remakiem Izraelskiego thrillera z 2007 roku pt. Ha-Hov.

Fabuła oryginału bazuje na dwóch płaszczyznach czasowych. Początkowo rozgrywa się w latach 60tych, kiedy to trójka agentów Mossadu schwytała 'Chirurga z Treblinki', jednego z największych zbrodniarzy wojennych. Nazista ma zostać przewieziony do Izraela a następnie tam osądzony jednak świat obiega wiadomość, iż eks-nazista popełnia samobójstwo.
Po 35 latach od tamtych wydarzeń świat obiega informacje, iż 'Chirurg z Treblinki' jednak żyje i postanowił oddać się w ręce władz Izraelskich. Okazuje się, że trójka agentów poprzez nieuwagę jednego z nich doprowadzili do ucieczki więźnia. Teraz zaś, jeśli okaże się to prawdą cała ich kariera legnie w gruzach. Agenci otrzymują misję zgładzenia nazisty tak, aby nie było możliwości poznania prawdy. Problem w tym, iż jedna przywódczyni ówczesnej grupy Mossadu ma obecnie 60lat i jest szanowaną pisarką.

!http://gfx1.fdb.pl/zpe7ds(Sam Worthington )!

Sam'a Worthington'a będzie można niedługo oglądać w filmie Terminator: Ocalenie, który w kinach zadebiutuje 22 maja 2009 roku oraz w najnowszej produkcji Jamesa Camerona pt. Avatar.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…