"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Chiński dramat Wheat 0

Chiński reżyser He Ping nakręcił nowy dramat Chiński zatytułowany Wheat. Obraz pojawi się w kinach w 2009 roku.

Chiński reżyser Ping He (Wojownicy nieba i ziemi) nakręcił film pt. Wheat . Jest to historyczny dramat z elementami akcji o kobietach pozostawionych same sobie w momencie, kiedy ich mężowie powracają z wojny. O ich kłamstwach i różnych zabiegach, aby pozostawić w tajemnicy wszystkie okropne wydarzenia z tego okresu.

Film został nakręcony z udziałem takich gwiazd jak: Fan Bingbing, Wang Jue oraz Wang Zhiwen. Budżet obrazu wyniósł 6 mln $, a stworzyło go studio Xian Film Studio, Beijing Polybona oraz własne studio reżysera Beijing Classic Culture. Obecnie produkcja znajduje się w post-produkcji i według pierwszych informacji prace nad filmem mają zakończyć się na wiosne 2009 roku. Dystrybutorem na rynku Chińskim pozostanie Beijing Polybona.

Za dystrybucję na świecie odpowiadała będzie firma Distribution Workshop, która dotychczas wypuszczała do szerokiej dystrybucji taki film jak Infernal Affairs. Ta firma poinformowała również, że wkrótce do szerokiej dystrybucji trafi również Rain Fall z udziałem Gary'ego Oldmana. Obraz jest opowieścią o zabójcy, który musi ochronić córkę jednej ze swoich ofiar przed agentami CIA.

Gary OldmanGary Oldman

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…