"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Emma Thompson woli Nianię 0

Aktorka zdecydowała, że nie wystąpi w nowym filmie o przygodach Harrego Pottera, ponieważ woli udział w kontynuacji Niani McPhee.

Jakiś czas temu media donosiły o braku udziału Brytyjskiej aktorki w nowej odsłonie Harrego Pottera. Teraz po rozmowie ze stacją MTV wyjaśniły się przyczyny braku udziału aktorki.
Okazało się, bowiem, że planowane terminy produkcji nowego Harrego Pottera pokrywa się z terminem realizacji, sequela <a href=Niani McPhee>Niani McPhee . A ze względu na fakt, iż ta druga produkcja jest jej bliższa postanowiła wybrać właśnie ją. Na pytanie czy naprawdę potrzebuje kolejnej części Niani aktorka odpowiedziała, że tak”, ale zarazem dodała, iż nie uważa nowego filmu za swoisty sequel. To będzie zupełnie nowa opowieść. Obraz ma już roboczy tytuł: Nanny McPhee and The Big Bang.
Emma Thompson to Brytyjska aktorka, która zadebiutowała od udziału w serialu Wiecznie młodzi w latach 1982 – 1984. Od tego momentu zagrała w takich filmach jak: Umrzeć powtórnie, Junior, To właśnie miłość oraz Przypadek Harolda Cricka. Od filmu Harry Potter i więzień Azkabanu zaczęła odgrywać postać Pani Profesor Sybillie Trelawney. Natomiast w 2005 roku napisała scenariusz i zagrała główną rolę w filmie Niania.

Emma Thompson w filmie Niania 2005Emma Thompson w filmie Niania 2005

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…