"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Będą sequele Zmierzchu 0

Ta wiadomość na pewno ucieszy wszystkich fanów produkcji Zmierzch. Studio Summit Entertainment poinformowało o przygotowaniach dwóch sequeli.

Choć film Zmierzch wchodzi na Amerykańskie kina dopiero 21 listopada to już dzisiaj studio Summit Entertainment poinformowało o rozpoczęciu przygotowań do dwóch kolejnych filmów będących sequelami tegorocznej produkcji. Studio to posiada, bowiem prawa do ekranizacji kolejnych trzech książek Stephenie Meyer's.

Obecnie studio wybrało scenarzystkę, Melisse Rosenberg, która przygotuje scenariusze do dwóch kolejnych filmów z całego cyklu. Opierać się mają one na dwóch kolejnych książkach zatytułowanych Księżyc w nowiu oraz Zaćmienie. Nie jest znany autor scenariusza czwartej książki z serii Breaking Dawn.

Stephanie Meyer jest autorką całego cyklu Zmierzch, który składa się z czterech powieści. Opowiada ona o przygodach Belli Swan, która po przeprowadzce do miasteczka Forks w stanie Waszyngton zakochuje się w wampirze Edwardzie Cullenie. Cała saga jest prowadzona z punktu widzenia Belli.
Cały cykl jest uważany za jeden z najciekawszych powieści o wampirach.

Kadr z filmu Zmierzch 2008Kadr z filmu Zmierzch 2008

W Polsce obraz ten będzie można oglądać od 9 stycznia 2009 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…