Nip/Tuck i Damages ruszają w styczniu 0

Serial Nip/Tuck po raz piąty a serial Damages po raz drugi pojawią się w telewizji FX na początku przyszłego roku.

Stacja FX ogłosiła daty powrotów nagradzanych seriali Bez skazy i Damages. Kontynuacja piątego sezonu Bez skazy będzie miała początek 6 stycznia, we wtorek o 22:00 i będzie na ekranie przez 8 tygodni. Natomiast drugi sezon Damages będzie miał premierę w środę, 7 stycznia o 22:00 i będzie zawierał 13 nowych odcinków.

Nip/Tuck opowiada o życiu dwóch chirurgów plastycznych: doktora Seana McNamara (Dylan Walsh) i doktor Christian Troy (Julian McMahon), którzy są bliskimi przyjaciółmi i wspólnikami. Prowadzą klinikę chirurgii plastycznej, McNamara/Troy, odnoszącąc spore sukcesy.

W ostatnim sezonie Sean i Christian wyjechali z Miami do Los Angeles w poszukiwaniu nowego początku dla swojej działalności w nowym mieście. W sezonie piątym Sean próbuje odbudować swoje życie po przeżyciu brutalnego ataku Colleena Rose. A McNamara/Troy staje przed niespodziewanym, poważnym kryzysem. Christian postanawia ułożyć sobie życie z pewną kobietą a Sean odkrywa nową miłość w momencie wielkiej słabości.

Gościnnie w serialu pojawią się Sharon Gless, Portia de Rossi, AnnaLynne McCord, Bradley Cooper, John Schneider, Jennifer Coolidge, Morgan Fairchild oraz Katee Sackoff.

Damages, świeżo po zdobyciu dwóch nagród Emmy za niesamowitą główną rolę kobiecą dla Glenn Close oraz wspaniałą rolę drugoplanową dla Eljko Ivanka, opowiada o życiowych turbulencjach prawniczki Patty Hewes (Glenn Close) oraz jej bystrej i ambitnej młodej protegowanej Ellen Parsons (Rose Byrne).

W drugim sezonie zobaczymy również zdobywców Oskara Williama Hurta oraz Marcię Gay Harden a także Timothy Olyphanta.

Nip/Tuck został stworzony i wyprodukowany przez Ryana Murphy’ego. Producentem wykonawczym jest również Michael M. Robin. Serial powstaje w The Shephard-Robin Company we współpracy z Warner Bros. Television Productions Inc.

Twórcą Damages jest Todd A. Kessler, Glenn Kessler oraz Daniel Zelman, którzy są zarówno producentami wykonawczymi jak i scenarzystami. Serial produkowany jest przez KZK Productions, FX Productions i Sony Pictures Television.

DamagesDamages

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…