Jak poznałem twoją matkę - nowinki 0

Kim Kardashian, Kendra Wilkinson oraz Heidi Montag i Spencer Pratt w jednym z odcinków serialu.

W styczniowym odcinku serialu How I Met Your Mother pojawią się gościnnie znane postaci telewizyjne: Kim Kardashian (Keeping Up With the Kardashians), Kendra Wilkinson (The Girls Next Door) oraz Heidi Montag i Spencer Pratt (The Hills). Serial emitowany jest przez CBS Television Network w poniedziałki o 20:30. Wspomniany odcinek jest na etapie produkcji.

Aktorzy zagrają samych siebie, na okładkach magazynu, gdy Marshall (Jason Segel) desperacko poszukiwał będzie miejsca, by poczytać magazyn w biurze. Kardashian, Wilkinson, Montag i Pratt będą naigrywać się i kpić sobie z Marshalla ze stron aktualnego numeru jego Them Weekly.

Przypomnijmy: How I Met Your Mother to telewizyjny serial komediowy, opowiadający o (nie)szczęśliwych próbach zdobycia odpowiedniej narzeczonej przez Ted’a (Josh Radnor’a), głównego bohatera. Poznajemy go w momencie, kiedy jego najlepszy przyjaciel Marshall, student prawa (Jason Segal) postanawia oświadczyć się swojej narzeczonej, przedszkolance Lily (Alyson Hannigan). Od tego momentu Ted nie przestaje myśleć o tym, że w końcu musi się ustatkować, musi znaleźć odpowiednią kobietę, swoją prawdziwą miłość… W poszukiwaniach tych nieustannie pomaga mu Barney (Neil Patrick Harris), bezczelny człowiek mający obsesję na punkcie garniturów, który w każdej sytuacji widzi okoliczność sprzyjającą wyrwaniu jakiejś panny. W momencie kiedy Ted poznaje Robin (Cobie Smulders) sprawa się komplikuje. Nie ma on wątpliwości, że jest to miłość od pierwszego wejrzenia, jednakże, jak się później okazuje, los chce zupełnie inaczej…

Kendra WilkinsonKendra Wilkinson

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…