Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Kolejne sezony Merlina? 0

Fani i obsada fantastycznego serialu Merlin domagają się kolejnego sezonu. Czy BBC wysłucha ich próśb?

Książę Artur i MerlinKsiążę Artur i Merlin

Colin Morgan i Bradley James, którzy grają główne role w serialu Merlin, nie są jeszcze gotowi by oddać magiczną różdżkę i miecz. Duet ten jest gotowy na drugi sezon przygód w legendarnym mieście Camelot.

James, grający Księcia Artura, powiedział, że skoro fanów wciąż przybywa i jest zapotrzebowanie na taki rodzaj telewizji, to ma nadzieję, że jeszcze nie raz wcieli się w swoją postać.

Colin Morgan dodaje, że świetnie współpracowało im się podczas nagrywania pierwszej serii i z wielką chęcią również chciałby wystąpić w kontynuacji tego małego obrazu.

Z wcześniejszych nieoficjalnych informacji wynikało, że stacja BBC ma daleko idące plany dotyczące Merlina, które mogą sięgać aż pięciu sezonów. Ostateczne decyzje zapadną raczej z końcem emisji serialu, kiedy wyniki oglądalności będą znane dla wszystkich odcinków. Nie zapeszając, jest to bardziej niż pewne, że następnej jesieni legendarni magowie, królowie i książęta znów zawitają na ekranach TV.

Źródło: digitalspy.co.uk

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…