Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Sammo Hung wystąpi w komedii grozy 0

Chiński aktor, Sammo Hung, wystąpi w War Monkeys komedii grozy wyprodukowanej przez niezależny oddział Dark Horse Films.

Sammo HungSammo Hung

Gwiazda chińskiego kina akcji zagra w obrazie zatytułowanym War Monkeys. Jak donosi The Hollywood Reporter, prowadzone są negocjacje z Kevinem Munroe, aby podjął się reżyserii projektu.

Film przedstawiać ma historię dwóch dozorców, którzy podczas przerwy bożonarodzeniowej zostają uwięzieni w podziemnym ośrodku badawczym po przypadkowym uwolnieniu przeszkolonych wojskowo małp. Hung jest jednym z dozorców, który walczy z wściekłymi rezusami.

Cleve Nettles odpowiada za scenariusz na podstawie pomysłu producenta z DHI Chrisa Pattona.

Munroe mówi, że nie mógł prosić o nic więcej jak dziwaczny gatunkowo film, w którym pełno małp, broni i eksplozji. Reżyser dostał obsesji na punkcie nowego projektu zaledwie po przeczytaniu skryptu.

Źródło: www.movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…