Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Hunter Prey - pierwsze ujęcia z filmu 0

Serwis io9.com zaprezentował pierwsze zdjęcia z Hunter Prey. Jak na produkcję o niskim budżecie film zapowiada się interesująco.

Sandy Collora, który zasłynął filmem fanowskim Batman: Dead End, wreszcie wyreżyseruje pełnometrażowy obraz sci-fi. Filmowiec mówi, że jest to produkcja o zdolności dostosowania się do otoczenia i wytrwaniu. Przetrwanie za wszelką cenę i walka z przeciwnościami odgrywa ważną rolę w dążeniu do celu. Wiele autobiograficznych doświadczeń autora zostało zawartych w fabule. Akcja skupia się na oddziałach komandosów mających za zadanie przechwycenie obcego więźnia, który uciekł po tym jak transportujący go statek wojskowy rozbił się na wrogiej planecie. Obraz ma zawierać motywy polityczne. Będzie nawiązywał do tematów bieżących, min. wojny prezentowanej z różnych punktów widzenia. Reżyser wybrał science-fiction gdyż uważa, że dzięki temu gatunkowi można widowni przedstawić historię, która jest wyjątkowa ze względu na pozorność futurystycznego świata i społeczności odzwierciedlającej naszą własną. Film ma być częścią większej całości i koncentrować się na relacjach między dwoma bohaterami i wpływie, jaki wywarła na nich wojna.

Poniżej kilka ujęć z Hunter Prey:

Hunter PreyHunter Prey

Hunter PreyHunter Prey

Hunter PreyHunter Prey

Hunter PreyHunter Prey

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Artur 2008-11-18

Drugi screen wygląda jak z Hellboya a czwarty jak z Gwiezdnych wojen. Ale poza tym wyglądają dość porządnie.

Proszę czekać…