"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Scenarzyści Capitain America 0

Marvel Studios prowadzi negocjacje w sprawie zaangażowanie w produkcję filmu scenarzystów znanych z Opowieści z Narnii.

Christopher Markus i Stephen McFeely prowadzą negocjację ze Marvel Studios w sprawie napisania scenariusza do filmu First Avenger: Captain America . Film ma wyreżyserować Joe Johnston a producentem będzie Kevin Feige.
Scenarzyści dotychczas napisali scenariusze do Opowieści z Narnii oraz Opowieści z Narnii: Książe Kaspian. Równocześnie współpracowali z HBO przy scenariuszu do Peter Sellers – Życie & Śmierć .

Kapitan Ameryka to jeden z najpopularniejszych komiksów Amerykańskich. Opowiadał on historię pewnego mężczyzny, który zgłosił się do wojska, aby walczyć z nazistami. Niestety zostaje on odrzucony przez komisje wojskową, która nie zaakceptowała jego słabe zdrowie. Zgłasza się do niego generał Chester Phillips, który proponuje mu udział w tajnym wojskowym eksperymencie, która ma na celu stworzenie wyjątkowego super żołnierza. Mężczyzna zgadza się i wkrótce już jako niezwykle silny człowiek staje się tzw. Kapitanem Ameryka. Zostaje on skierowany do walki ze złem i kierowaniem specjalną grupą zwaną ostatecznymi mścicielami. Wkrótce otrzymują pierwsze zadanie, które przyjdzie im wykonać.

Kapitan Ameryka w komiksie MarvelaKapitan Ameryka w komiksie Marvela

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…