"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Piraci z Karaibów 4 w 3D ? 0

Według niepotwierdzonych informacji najnowsza część przygód o kapitanie Jacku Sparrowie będzie można oglądać w wersji trójwymiarowej.

Pojawiły się pierwsze informacje mówiące o tym, iż studio Disney zaaprobowało pomysł, aby nową część opowiadającą o losach kapitana Jacka Sparrowa nakręcić w technologii Digital Disney 3D. Niedawno producent Jerry Bruckheimer zdradził, iż jak tylko scenarzyści Ted Elliott i Terry Rossio dokończą pracę nad The Lone Ranger zastanowią się nad fabułą ewentualnej czwartej części. Bruckheimer na pytanie czy byłaby to wersja 3D czy też normalna wydawał się entuzjastycznie nastawiony do pomysłu kręcenia w technologii trójwymiarowej. Powiedział przy tym, iż kilka scen można by nakręcić specjalnie dla kin, IMAX.

Piraci z Karaibów to trylogia opowiadająca o niezwykłym piracie Jacku Sparrowie i jego kompanach. Przeżywają oni przeróżne przygody prowadząc przy tym walkę z władzami, którzy nie znoszą piratów. Cała seria była jednym z najbardziej dochodowych produkcji studia Disney’a. W rolach głównych zagrali Johnny Depp, Orlando Bloom, Keira Knightley oraz Geoffrey Rush.

Kadr z filmu Piraci z Karaibów: Na krańcu świata 2007Kadr z filmu Piraci z Karaibów: Na krańcu świata 2007

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…