Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Akcja promocyjna Sekretnego dziennika call girl 0

Foxlife prowadzi akcję prmocyjną na szeroką skalą reklamując brytyjski serial w magazynach z programem telewizyjnym oraz w radiu.

Jak donoszą Wirtualnemedia.pl, stacja Foxlife promuje brytyjski serial o perypetiach dziewczyny na telefon, który także emituje od 14 listopada w każdy piątek o godz. 22:55.

Secret Diary of a Call GirlSecret Diary of a Call Girl

Spoty autopromocyjne oraz teasery pojawiły się na kanale Foxlife już w październiku. Do akcji włączona została prasa. Magazyny z programem telewizyjnym To&Owo, Tele-tydzień oraz piątkowy dodatek do Gazety Wyborczej zawierają plakaty reklamowe.

Promocja obejmuje także Radio Kolor, które zostało partnerem radiowym produkcji.

Serial przez jednych nazywany kontrowersyjnym, dla innych przekraczającym granice przyzwoitości, a dla wielu to dzieło sztuki telewizyjnej. Co takiego sprawia, że produkcja otrzymuje tak różnorodne oceny? Odpowiedź jest krótka: seks, i to przez wielkie S. Główna bohaterka jest prostytutką, dziewczyną do towarzystwa, na telefon, dziwką, ale jak sama zaznacza, to wszystko jedynie semantyka, nie interesuje ją jak jest nazywana. Postać, w którą wciela się Billie Piper (znana jako Rose z Doctora Who), prowadzi podwójne życie. Dla rodziny, znajomych i przyjaciół pokazuje się jako sekretarka kancelarii prawnej – Hannah. Jednak gdy spotyka się z klientami staje się Belle – doświadczoną i uwodzicielską dziewczyną do towarzystwa wysokiej klasy. Belle spełnia każde życzenie i realizuje najskrytsze fantazje osób, które płacą za jej usługi. Wydaje się, że głównym tematem serialu jest seks i po części to prawda, jednak tylko powierzchownie. Nieco głębiej można dostrzec rozterki samotnej Hanny, która nikomu z bliskich nie zdradza swojej prawdziwej profesji. Z czasem najlepszy przyjaciel bohaterki odkrywa, czym w rzeczywistości trudni się jego urocza przyjaciółka. Hannah i Belle nie będą umiały odpowiedzieć na pytanie dotyczące uczucia łączącego je z Benem. Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?

Serial nasycony jest mnóstwem elektryzujących scen erotycznych w rozmaitych sceneriach. Widz ma możliwość spojrzenia na tematykę seksu z różnej perspektywy – i nie chodzi tu jedynie o kąt ujęcia, czy kamery. Jak ocenimy główną bohaterkę zależy od każdego z osobna, bo każdy inaczej potraktuje jej zajęcie.

Produkcja powstała na podstawie blogu <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Belle_de_Jour_%28writer%29 title=Belle de Jour (writer)>Belle de Jour, londyńskiej dziewczyny na telefon, której wpisy zaowocowały tytułem Blogu Roku 2003 wg brytyjskiego dziennika The Guardian.

Sezon pierwszy liczy osiem odcinków tak jak i seria druga, której emisja dobiegła końca na antenie ITV2 kilka tygodni temu.

TUTAJ można zobaczyć zwiastun pierwszych epizodów tego obrazu telewizyjnego.

TUTAJ do obejrzenia zapowiedź serii drugiej.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…