Dwa nowe filmy Hallmarku 1

Obie produkcje będą miały swoją premierę pod koniec 2009 roku i obie będą poruszać kwestię kontaktów międzyludzkich.

The Wilderness Family będzie historią nieznośniej rodziny, która dziedziczy piękny domek w lesie. Jak się okazuje, każdy z rodziny jednocześnie chce z niego skorzystać by wypocząć. Wzajemne kłótnie i związane z tym kłopoty powodują, że przekonują się co tak naprawdę w życiu jest najważniejsze. W filmie wystąpią Peter Strauss, Jonathan Silverman, Dedee Pfeiffer, Linsey Godfrey i Nolan Gerard Funk. Reżyserem został Bradford May, a scenariusz napisze Alex Greenfield.

Laura Leighton/Angie Dickinson/Jonathan Silverman/Peter StraussLaura Leighton/Angie Dickinson/Jonathan Silverman/Peter Strauss

Drugą filmem jest The View From Here. Główna bohaterka (Laura Leighton) jest twardą, dziennikarką śledczą. Wraca po latach do swojego rodzinnego miasta by odwiedzić swoją schorowaną matkę (Angie Dickinson). Powoduje to, że wiele wspomnień i problemów po latach zaczęło wracać – głównie te, które spowodowały ucieczkę od rodziny. W filmie pojawi się także Shanley Caswell. Za reżyserię odpowiadać będzie Steven Bridgewater na podstawie scenariusza Martina i Mitchell Gabourie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…