"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Steve Carre w komedii drogowej 0

Twórca komediowych filmów Steve Care wyreżyseruje remake komedii drogi z 1936 roku w reżyserii Leigh’a Jason’a.

Reżyser Steve Carr'e (twórca filmów Małolaty u Taty, Dr Dolittle 2) zajmie się reżyserią nowej wersji przeboju z 1936 roku pt. Love on a Bet . Całość powstanie dla studia RKO, producentem zostanie Ted Hartley wraz ze Stevem Carr'em i Jasonem Taragan’em ze studia Rumpus Entertainment. Producentem wykonawczym zostanie zaś Aaron Ray.

Oryginalne Love on A Bet powstało w 1936 roku. Wyreżyserował je Leigh Jason a w głównych rolach wystąpili Gene Raymond i Wendy Barrie. Film opowiadał historię pewnego mężczyzny, który chce zdobyć pieniądze na gry hazardowe. Postanawia założyć się ze swoim wujem, iż ubrany tylko w bieliznę rozpocznie podróż z Central Park w Nowym Jorku a skończy ją w Los Angeles ubrany w garnitur, mając narzeczoną oraz 100 dolarów w kieszeni.

Producenci zapowiadają, iż dostosowując film do obecnych czasów ubiorą głównego bohatera w jeszcze mniej, bowiem dziś pojawienie się w bieliźnie nie wzbudza już tyle sensacji, co w latach 30tych. Zapowiadają również, iż każdy będzie to wspaniała, romantyczna komedia drogi.

RKO planuje zdjęcia na przyszły rok.

Kadr z filmu Małolaty u Taty 2003Kadr z filmu Małolaty u Taty 2003

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…