Arnie w Conanie i Terminatorze? 0

Producenci obu filmów zabiegają o to by choć na chwilę Arnold Schwarzenegger
pojawił się w ich produkcjach.

Avi Lerner, producent najnowszego Conan zdradził w wywiadzie, że jest w stanie dużo zapłacić gubernatorowi stanu Kalifornia by ten ponownie wystąpił na dużym ekranie.

Arnold SchwarzeneggerArnold Schwarzenegger

Powiedziałem mu, że nawet możemy przyjechać do niego do Sacramento. Na tą propozycję uśmiechnął się tylko, ale nie powiedział tak. Może jako gubernator nie może przyjmować pieniędzy? Jeśli tak to OK. Najwyżej wpłacimy je na cele charytatywne lub jakąś szkołę w potrzebie. Nie martwcie się – przypomnę się mu znowu. Tak łatwo się poddam.

Biorąc pod uwagę ostatnie przecieki, ponoć reżyserii Conana ma się podjąć Brett Ratner. Choć nie są to oficjalne informacje.

Podobna sytuacja wystąpiła w przypadku czwartej części Terminatora. Schwarzenegger, mimo usilnych błagań producentów, ani myśli pojawić się w tym filmie. W tym momencie znaleziono inne wyjście niż w przypadku Conana. McG zdradził, że ostatecznie posłużą się efektami specjalnymi i stworzą cyfrową postać Arniego. Tak czy inaczej T-800 pojawił by się wyłacznie na chwile, zaznaczjąc tylko swoją obecność.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…