"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Serialowe wieści 0

Przedstawiamy wam kolejne informacje ze światka serialowego. Kto gdzie wystąpi a kogo usunięto z produkcji.

Zapraszamy wszystkich do przejrzenia kilku nowości ze światka serialowego. Dowiecie się najświeższych informacji, jakie pojawiły się w telewizyjnych produkcjach.

+ Matthew Lillard (znany przede wszystkim z roli w Krzyku) zagra gościnnie w serialu Gary Unmarried. Aktor wcieli się w rolę brata eks żony głównego bohatera. Oznacza to, więc, iż pojawi się w dokręconych odcinkach serialu, o którym mówiło się, że stacja CBS zdecyduje się anulować. Dziś wiadomo, że pojawi się cały jeden sezon.

+ Maya Rudolph pojawi się gościnnie w serialu Kath and Kim. Aktorka wystąpi w jednym z najbliższych odcinków. Wystąpi ona w epizodzie, w którym główne bohaterki wyjeżdżają do Las Vegas aby obejrzeć koncert Cher. Serial nadawany jest na kanale, NBC.

+ Julianna Margulies zdecydowanie odrzuciła propozycję powrotu do pracy na planie serialu Ostry dyżur. Aktorka wcielała się w nim w postać pielęgniarki Carol Hathaway. Aktorka zakończyła współpracę przy serialu w 2000 roku. Producenci planowali, iż ostatnia, 14 seria miałaby powstać przy udziale starych gwiazd z najlepszych lat serialu. Decyzja o braku uczestnictwa stawia, więc ich plany pod poważnym znakiem zapytania.

+ Brooke Shields dementuje plotki, mówiące o zakończeniu produkcji serialu Szminki w wielkim mieście. Jak twierdzi aktorka, mówienie o anulowaniu przez stację NBC serialu było mocno przedwczesne. Sama poinformowała, że cieszy się, iż informacje te okazały się jedynie plotkami, bowiem mają jeszcze wiele rzeczy do zrobienia.
Ta informacja na pewno ucieszy fanów produkcji, którzy dalej będą mogli oglądać serial. Pytanie jest czy czasem stacja nie zdecyduje się zawiesić produkcji od przyszłego roku?

+ Rashida Jones dołączy do nie zatytułowanego jeszcze serialu Amy Poehler. Całość powstanie dla stacji NBC i będzie produkowane przez Mike’a Schur’a i Grega Daniels'a. Pierwsze plotki mówiące o udziale aktorki w tym projekcie pojawiły się już w styczniu, ale dopiero teraz możemy oficjalnie to potwierdzić. Jak na razie nie wiadomo w jakieś roli aktorka będzie występowała w nowym serialu.

+ Diddy wystąpi gościnnie w serialu Kryminalne zagadki Miami. Sean Combs bardziej znany jako Diddy lub wcześniej Puff Daddy wystąpi gościnnie w dwóch odcinkach tego kryminalnego serialu. Odcinki z udziałem rapera mają zostać wyemitowane w połowie lub pod koniec zimy. Artysta wcielić się ma w rolę prokuratora, który toczy spór z jednym z głównych bohaterów (najprawdopodobniej z Horatio Cainem granym przez Davida Caruso).

Matthew LillardMatthew Lillard

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…