Nowy zwiastun Inhabited Island 0

Zobaczcie najnowszą zapowiedź rosyjskiej superprodukcji science-fiction reżysera 9 kompani, Bondarchuka

Fiodor Bondarczuk wraz ze swoją 9 kompanią zdobył uznanie widzów i krytyków. Producenci z Rosji powierzyli mu teraz niesamowite zadanie, realizacji superprodukcji SF na podstawie książki braci Strugackich pt. Przenicowany Świat.

Inhabited IslandInhabited Island

Bondarczuk nie chciał gwiazd w obsadzie i takim też sposobem zobaczymy samych debiutantów wybranych drogą castingu. Sam reżyser wcieli się w postać prokuratora. Budżet supeprodukcji Obitaemyy ostrov mówi jednoznacznie, że jest to najdroższy film w historii rosyjskiej kinematografii. Mówi się, że minimum wynosi 36.5 milionów dolarów, w tym 10 ma być przeznaczone na promocję na całym świecie. Jednak głośno mówią, że budżet rośnie i zakończy się na 40 milionach. Dla porównania innych rosyjski hit, Straż Nocna miał budżet 2.4 miliona dolarów.

2114 rok. Ludzkość tworzy kosmiczną grupę nazywaną GSP – Grupa Swobodnego Poszukiwania. Teraz każdy ziemianin, otrzymawszy statek kosmiczny i zarejestrowawszy trasę swojego lotu, może udać się w kosmos. Tak też robi Maksym Kammerer, nie podejrzewając, że przyjdzie mu się rozbić na odległej planecie, dostać się do niewoli i stanąć do walki przeciwko wrogiemu światu.

Książka została napisana w 1968 roku. Jest to jeden z najbardziej popularnych i uznanych klasyków rosyjskiej książki science fiction.

Na potrzeby filmu stworzono 1700 kostiumów, w tym dla głównego bohatera aż 10 strojów. Niektóre były robione tylko ręcznie. Tworzono także specjalną biżuterię tylko na potrzeby produkcji, a także wyprodukowano 400 par obuwia.

Ważnym elementem tego filmu będzie grafika komputerowa. Nad rozwojem trójwymiarowych modeli i szkiców pracowała wspólnie całą grupa ze studia razem z partnerami zagranicznymi, pracującymi w Hollywood przy wielkich superprodukcjach.

Nowy zwiastun jest widowiskowy i prezentuje wiele ciekawych, nowych scen z paroma ukończonymi efektami.

Premiera 1 stycznia 2009 roku. Do tego czasu, na pewno efekty specjalne będą już na najwyższym poziomie.

Zapraszam do oglądania!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…